Aktuality

Členové

Návštěvní kniha

Naše stroje

Kontakty

Foto/video

Akce


Karlos je neúnavný a ač již bez Transalpa, třímá prapor klubu nejpevněji a nejvýše. Tedy vězte, že ač se vše zde jeví přischcíple, Karlos nelení a svolává sraz na

19. - 21. 6. 2015 do Jinolického kempu v Českém ráji, nedaleko Jičína !

Prosím, zanechte zde v Návštěvní knize zprávu, zda se zúčastníte, neboť je třeba počítat s nějakým počtem přijedších. Já pokud mě v práci nezaměstnají na celý víkend, tak samozřejmě dokvačím, i kdyby to mělo být jen na pár hodin.Potok

 

Moji milí, na Karlosův impluls (díky za něj) se sjedeme na Bítově v kempu u Vranovské přehrady. Dolaďovaný termín se vyloupl na víkend
11. - 13. 7. 2014
Pište a diskutujte, navrhujte program, v kempu si zkuste zarezervovat bydlení, pokud pomýšlíte na jiný druh noclehu, než je stan či širák :-)

Stejně jako vloni i letos můžeme na Nový rok popojet. Jak na Nový rok, tak po celý rok. Sraz k odjezdu 1.1.2014 ve 13:00 v Brně u Grandu na Benešově třídě, tam, odkud odjíždí žluté autobusy Student agency. Akci jsem dal i na Motorkáři.cz, tak se můžete přihlásit... http://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=7272

 

Dovolené pomalu končí. Uznali jsme s Karlosem, že je na čase se sejít na jednom místě a pozevlovat. A protože víme, že žádná velká demokracie nenese v tomto směru ovoce, rozhodli jsme se celkem bez skrupulí označit místo a čas, kde setkání proběhne. Konečně, zjišťováním termínu, kdy jeden může a druhý ne, návrhy na místo konání - to jsme již zkusili a nepřineslo to nic. Tak tedy vězte, že sraz se bude konat v termínu:
sobota 7. září 2013
místo: Kemp Popelíky Milešov,vodní nádrž Orlík
49°36'6.225"N, 14°11'18.179"E
Je tam voda, nějaké restaurace, cca 250 míst pro stany, chatky - dle uvážení si rezervujte. Sraz mezi 13 - 14:00, ubytování, pak výjezd na Onen Svět - vede Karlos. Večer družba, seznamování, pivo, zpěv... V neděli možná krátká vyjížďka a pak loučení a rozjezd do svých domovů. Očekávám, že se někdo z vás ozve a dá vědět, zda přijede, abychom alespoň zevrubně tušili, kolik nás bude.

 

Ukrajina padla. Ale:Přátelé, ve čtvrtek 25.7. jedu za kamarádem motorkářem, který se rehabilituje po bouračce v Jevíčku. Tam budeme tak ve 13:00.Odtud vyrazíme ještě s jedním kámošem na JAWĚ 350 směr sever, Králíky, Pastviny. Tam noc v kempu , v pátek pak silnice č.311, možná kousek Polska, večer zakufrovat kdekoliv dle domluvy a v sobotu možnost přespání na vojenské chalupě v Polomu u Sedloňova. Kdo má zájem se přidat, nechť se mi ohlásí.

Po děsně dlouhé době mám volnou sobotu. Koukal jsem na akci v Mor, Krasu co pořádá Martina Balcarka a sele a pojedu se tam podívat. V 11:00 vstup do Balcarky a pak Prostějov, sele. Pokud jste na mě ještě někteří nezanevřeli, budu odjíždět v 10:00 v sobotu 25.5. od Agipu v Řečkovicích na Palackého u vozovny Medlánky.

Docela vážně začínám plánovat již dříve avizovanou Koločavu na Ukrajině v termínu 21.-28.7.2013. Zatím se chystáme jen já s Lišákem, ovšem bude-li nás víc, nebudem se bát vlka nic. Moc motorek je sice taky blbě, ale takových 4 -5 strojů se myslím akorát na takovou cestu hodí. A kdo dřív přijde, ten dřív jede. Tak dejte vědět, zda by jste do toho kdo šli.Přibližná mapka cesty ZDE.

4.ročník Žehnání motorkám proběhne ve Vacenovicích 19.5. Vloni to bylo moc příjemné.

Smutná zprávy přišla z Automotodromu v Brně: Z důvodu špatného počasí je akce Pokus o rekord 7.4.zrušena.

Celodenní náhradní termín jízd veřejnosti se uskuteční v pátek 10. května bez pokusu o rekord v počtu motocyklů na dráze

Vzpomínková jízda na Marca Simoncelliho spojená s pokusem o rekord v počtu motocyklů na dráze bude přesunuta na závěr sezony a uskuteční se v sobotu 13. října

Je sice mrazivý leden, ale my všichni, kteří nervózně poklusáváme kolem garáží a oprašujeme naše dřímající stroje již vyhlížíme jaro. Jedna z prvních jarních akcí bude stejně jako vloni na Msarykově okruhu v Brně, kde se uskuteční druhý pokus o překonání rekordu v počtu motocyklů na dráze. Stane se tak v neděli 7.4.2013 a odkaz na tuto akci najdete třeba ZDE. Vloni jsme s Transalpama byli a moooc se nám tam líbilo..Takže letos opět na značky !

Jak na Nový rok, tak po celý rok.A proto vás všechny stejně šílené motorkáře zveme s PLJARDOU 1.1.2013 ve 13:00 na malou projížďku. Nikam moc daleko, ale aby absťák odešel a kosti zůstaly celé. Sraz v Brně na parkovišti naproti Grandu, jak odjíždí žluté busy Student agency. Bude prý nad nulou, sice jen jeden stupeň, ale aspoň tak :-) Těší se Potok a PLJARDA

A znovu Pekelné Doly. PLJARDA chystá jízdu k Mimoni na víkend 3.- 5.5.2013. Tak si zapište do kalendářů, to už bude jaro..

Cesta do Pekelných Dolů nedaleko České Lípy proběhne 10.8.2012. Podrobnosti u PLJARDY na telefonu uvedeném v kontaktech. Čekají nejen Pekelné Doly, ale také Lišák s Karlosem. Hlaste se do týmu !

Společná vyjížďka našeho Transalp clubu Brno proběhne v sobotu 21.7. Sraz ve 13:00 na obligátní benzince Novotný v Modřicích u Brna. Těšíme se, že se nás sejde vícero.

V neděli 8.7. vyjížďka "mimo asfalt". Sraz na benzince Novotný v Modřicích u Brna v 10:00. Zve PLJARDA

Sice se mnoho lidí omluvilo, ale zase někteří potvrdili účast, takže 1. schůze Transalp clubu v sobotu 12.5.2012 BUDE ! Hospůdka U dobré kozy, Štefánikova 40, Brno. Od 18:00 hodin.

A opět agilní PLJARDA, díky mu za to. V neděli 6.5. Vacenovice, akce Žehnání motorkám. Vše potřebné se dozvíte na http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=5414  - tak pokud pojedete s ním, sraz v 10:00 na benzince Novotný v Modřicích, Havlíčkova ulice.