Aktuality

Členové

Návštěvní kniha

Naše stroje

Kontakty

Foto/video

AkceAKTUALITY aneb CO JE NOVÉHO:

25.2.2015 - V sekci Akce přidán sraz v kempu Jinolice. Čtěte !

11.6.2014 - V sekci Akce přidán sraz na Bítově. Čtěte !

24.5.2013 - Přihlásil se nový člen Raw Cracker - Chmelda z Holešova. Pracuje v Mitasu, projel lán světa na kole a chystá se pokračovat v cestování na Transalpovi. Vítej mezi námi.
Pro zájemce ještě  připomínám zítřejší Balcarku a sele v Prostějově. Podrobnosti v Akcích.

23.3.2013 - Dnes jsem odeslal všem členům ve svém adresáři "jarní" email. Pokud je mezi vámi někdo, kdo jej nedostal, ohlaste se na moji adresu uvedenou v sekci Kontakty, nebo mi rovnou zavolejte na telefon uvedený tamtéž. Potok

21.2.2013 - Nášivky jsou na světě. Sláva !

16.2.2013 -  Myšák dal udělat samolepky. Cena závratné 3,-Kč/ks. Navštivte motorkari.cz a objednejte si. Myšák je Pašák.

12.2.2013 - Karlos nechal vyrobit klubové vlajky. Pokud máte zájem, obraťte se na něj. Cena je cca 170,-Kč. Bližší info u Karlose na husqvarna@centrum.cz

 

7.2.2013 - A další člen: Hanys65. Buď vítán chlape z Vítkova.

3.2.2013 - Přihlásil se nám nový člen Dodo, je z Brna a těší se na ježdění s námi. Tak snad jej nezklameme a vítáme Tě Dodo mezi námi !

18.12.2012 -  Všem členům i návštěvníkům Transalp clubu Brno přeji veselé Vánoce a úžasný motorkářský rok 2013. Potok

25.11.2012 - Na serveru Aukro.cz je k mání nažehlovací nášivka Honda Transalp. Kdo chce, jistě se dopátrá. http://aukro.cz/honda-transalp-nazehlovaci-nasivka-nejlepsi-i2815569397.html

14.11.2012 - A je to tu: Definitivní a závazný seznam všech, kteří mají zájem o nášivku je vystaven na serveru Motorkáři zde  na této adrese: http://www.motorkari.cz/skupina/?sid=61&act=forum&ft=135625 - Tak se tam napište, sečteme, podtrhneme a můžeme se domluvit na předání.

10.10.2012 - Založil jsem na serveru Motorkari.cz skupinu Transalp club Brno. Pokud máte zájem, přidejte se do ní ZDE !

30.8.2012 - Drazí spoluklubáci: Laďa hlásí: Výšivka hotova ! Ovšem počet objednaných kusů je zoufalých 8 a to ještě někteří z nás skalních si bereme např 2. Což ovšem vyšroubovalo cenu výšivky do 200 Kč výše. Když nás bude víc, cena klesne. Proto se prosím urychleně hlaste Laďovi nebo mně se svými objednávkami. Když už to je na světě, přece ho v tom nenecháme !

17.8.2012 - Léto zdárně pokračuje, akce našeho klubu se daří, ať už jde o vyjížďky či návštěvy kluků z Čech v Brně a naopak. Sledujte bedlivě naši stránku na Facebooku http://www.facebook.com/groups/transalpclub/ kde se dozvíte novinky a můžete přečíst mnohdy velmi duchaplné komunikace mezi členy. Nebo se můžete dozvědět například o tom, že Laďa vytvořil výšivky se znakem našeho klubu a žádá nás všechny o projevení zájmu, přece to nebude nosit (a platit) sám !? Tak se ozvěte a projevte zájem. Zdraví Potok

3.7.2012 - Přátelé, objevil jsem motorkářský e-shop, který vede jeden pán tady v Medlánkách a má na některé věci velmi zajímavé ceny. Například včera jsem si od něj koupil přední brzdový kotouč na Transalpa za neuvěřitelných 1160 Kč, když jakákoliv konkurence - a že jsem toho prohledal - pod 2500 Kč nešla. Takže kdybyste cokoli potřebovali, zkuste http://cross-shop.cz a odkažte se na mě. Dnes mi sám od sebe volal, že mi prodá brzdové desky na předek za 550,-.... To se taky hned tak nevidí.Dodává do druhého dne po objednání při osobním odběru..

28.6.2012 - V neděli 1.7. bychom mohli někam popojet. Co vy na to ? V návštěvní knize čekám vaše návrhy..

7.5.2012 - Členové klubu již byli obesláni emailem, ostatní potencionální zájemci o mikinu s nápisem našeho motocyklu a klubu, pohleďte na přiložené obrázky. Objednávky přijímá Láďa Procházka na Prochazka.Ladi@seznam.cz cena 500,- Kč.

13.4.2012 -Jak je uvedeno v sekci AKCE, v neděli 15.4. v 11:00 na Shellce Jihlavská sraz a pak odjezd směr Masarykův okruh.. Dále pak PLJARDA nabízí zajištění výroby tabulek s názvem Transalp clubu Brno za pouhých 70,- Kč. Kdo máte zájem, napište Jardovi a domluvte se. Já už si objednal. Adresa je: jardapl2@gmail.com

31.3.2012 - Už se o nás ví i v Rusku. Transalp club z Ruska si na své stránky přidal odkaz na nás. http://transalp-club.ru/
Dále se k nám hlásí transalpisté z celé ČR, naposledy RedFox z Kynšperka nad Ohří. Pěkně vítáme.
LAD podává zprávu, že matrice na výšivku našeho klubu je na spadnutí, až se tak stane, proběhne ještě jedna řádná registrace všech zájemců o mikinu s výšivkou. Buďte ve střehu a pomalu si na ni odkládejte cca 500 kaček.

20.3.2012 -  První vyjížďka našeho klubu proběhne v sobotu 24.3.2012. Podrobnosti v sekci AKCE.

5.3.2012 - Možná jste to již někteří zaregistrovali, ale upozorňuji na Fórum serveru Motorkari.cz, kde jsem založil fórum Transalp club.Pokud chcete, komunikujte i přes něj, jak je libo.

24.2.2012 - Pomaličku se nám ustaluje počet hlásících se členů. Přidávají se další i ze vzdálenějších míst, naopak někteří oslovení Brněnští se neozývají. Fill nám jako klubu poslal pozvánku na Jarní sraz Transalp konfery. Odkaz je zde:  Co vy na to? Napište do Návštěvní knihy.. Jinak vrcholí přípravy na zmodernizování vzhledu stránek Transalpclubu, díky nemoci se to maličko pozdrželo, ale stále snaha neutuchá.

 9.2.2012 Pro vyznavače sociální sítě je založena na Facebooku skupina Transalp club Brno. Navštivte a pokud jste na Facebooku, přidejte se, zatím je to skupina otevřená, až se dohodneme, můžeme ji uzavřít.

 8.2.2012 Byly spuštěny tyto stránky. Bleskl hlavou nápad a hned byl realizován.

 Pokud máte jakékoli připomínky, podněty, vše piště do Návštěvní knihy na hlavní stránce. Ta by se měla stát hlavním nástrojem naší vzájemné komunikace. Pomalu jak čas a moje dovednost dovolí budu webové stránky dodělávat. Nepůjde to možná rychle, ale jistě. Nemám žádný grafický program, konečně, PC je pro mne jen zábavou, takže nečekejte žádné významné grafické zázraky. Ovšem podle mne je důležitější aktuálnost a živost stránek, než nějaké kudrlinky. Jestli se rozhodnete poslat mi na email (najdete v kontaktech) fotky svých milovaných strojů, umístím je na stránku Naše stroje. Záleží jen na vás. Na spolupráci a společné drandění se těší Potok